نماینده لارستان: عدالت مالیاتی در بودجه مورد توجه قرار گرفته است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  <a href=نماینده لارستان: عدالت مالیاتی در بودجه مورد توجه قرار گرفته است" src="https://i3.tnews.ir/2018/01/28/104468716_129895993eaefa.jpg" title="نماینده لارستان: عدالت مالیاتی در بودجه مورد توجه قرار گرفته است" />
  نماینده مردم لامرد و خنج گفت: لایحه بودجه سال 97 کل کشور که از سوی دولت به مجلس ارائه شده نقاط قوت فراوانی از جمله عدالت مالیاتی، شفافیت مالی و انضباط کافی دارد.

  ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست، جمشید جعفرپور در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در موافقت با کلیات بودجه 97 گفت: از دولت و کمیسیون تلفیق برای ارائه متنی قابل بررسی و قابل دفاع در مجلس تشکر می کنم.
  وی افزود: بودجه پیشنهادی امسال مانند بودجه های پیشین تلفیقی از نقاط قابل دفاع و نقاط لازم الاصلاح است، دغدغه مشترک موافقان و مخالفان لایحه، دسترسی به بودجه کارآمد است و در این نیت شکی وجود ندارد.
  جعفرپور با بیان این که بودجه باید در جهت راهبرد برنامه های توسعه باشد، گفت: بودجه باید به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری توجه داشته باشد و احکام دائمی را مورد توجه قرار دهد، همچنین اولویت جاری کشور را ملاحظه کند.
  نماینده مردم لارستان و خنج در مجلس با بیان این که بودجه نقاط قوت فراوانی دارد، گفت: از جمله نقاط قوت، توجه به عدالت مالیاتی است، اصلاح مالیات پلکانی حقوق کارکنان جزء نقاط قابل دفاع بودجه امسال است.
  وی تصریح کرد: بودجه 97 به دنبال شفافیت مالی است و میزان نظارت به اعتبارات پرداخت شده به نهادهای عمومی را بالا برده است.
  وی ادامه داد: بودجه 97، بافت فرسوده را مورد توجه قرار داده و همچنین از طرح تحول سلامت به شکل مدیریت شده ای حمایت کرده است، با توجه به شرایط کشور این طرح باید مورد دفاع قرار گیرد.
  وی افزود: این طرح از نکاتی است که رضایت عمومی جامعه را جلب کرده است.
  جعفرپور با اشاره به این که توجه به تقویت بنیه دفاعی نکته قوت دیگر بودجه 97 است، اظهار داشت: به ما ثابت شده با گذشت این مدت از برجام، مذاکرات و توافقات کفایت لازم را ندارد.
  وی ادامه داد: ما در جهان پرآشوب و بی نظمی هستیم از این رو ما باید به عنوان یک ...

  اخبار پیشنهادی:

  نماینده لارستان: عدالت مالیاتی در بودجه مورد توجه قرار گرفته است
  نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 0:32
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها