۲۸طرح عمرانی در شهرستان خنج آماده بهره برداری است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش ایرنا مختار عباسی، دوشنبه در نشست شورای اداری خنج افزود: همچنین در ایام مبارک دهه فجر امسال، عملیات ساخت چندین طرح در بخش های مختلف در این شهرستان آغاز می شود. وی بیان کرد: مسئولان اداره های شهرستان خنج ...

 فرماندار شهرستان خنج گفت: ۲۸ طرح می رسد.

به گزارش ایرنا مختار عباسی، دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان خنج افزود: همچنین در ایام مبارک دهه فجر امسال، عملیات ساخت چندین طرح در بخش های مختلف در این شهرستان آغاز می شود.
وی بیان کرد: مسئولان اداره های شهرستان خنج باید برای جذب اعتبارات عمرانی سال ۹۶ و به انجام رساندن طرح هایی که هم اینک در دست اجراست با جدیت تلاش کنند.
فرماندار شهرستان خنج ادامه داد: مدیران این شهرستان باید جشن پیروزی انقلاب اسلامی را با شکوه هر چه تمام تر برپا دارند و با حضور در میان مردم، خدمات نظام را برای آنان تبیین کنند.

abas

عباسی گفت: امروز معضل بیکاری در کشور وجود دارد اما نباید دولت فعلی را در این مورد مقصر دانست زیرا این مشکلات در دولت های قبل هم بوده است، اما واقعیت امر این است که همه دولت ها از جمله دولت دکتر روحانی تلاش زیادی برای حل این مشکل، رونق اقتصادی و حفظ آرامش کشور کرده اند.

وی، با اشاره به برخی از ناآرامی هایی که در روزهای اوایل دی ماه جاری در بعضی از مناطق کشور رخ داد، اظهار داشت: انتقاد حق مسلم مردم است، اما نباید با این کار دولت را تخریب کرد زیرا امروز بیگانگان سعی در ایجاد تفرقه در بین مردم و مسئولان دارندازاین روباید هوشیار باشیم که انتقاد به شیوه ای اصولی و منطقی صورت گیرد و توام با تخریب دولت نباشد.
فرماندار شهرستان خنج گفت: نباید به مردم دروغ گفت، آنها خیلی بهتر از ما وضعیت را درک می کنند، اگر صادقانه و شفاف در مورد فعالیت هایی که انجام شده و مشکلاتی که وجود دارد با آنان صحبت کنیم، بی شک از ما خواهند پذیرفت.
عباسی، با تاکید بر اینکه مدیران اداره های شهرستان خنج باید تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کارهای خود قرار دهند،افزود: باید با زبان احترام با مردم سخن بگوییم و تلاش کنیم که با برنامه ریزی مناسب، مسایل و مشکلات آنان را حل کنیم،
شهرستا خنج در فاصله ۲۶۵ کیلومتری جنوب شیراز قراردارد.
۷۳۶۷ /۶۱۱۸
خبرنگار: عبدالله اعظمی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 10 تاريخ : جمعه 29 دی 1396 ساعت: 13:56

close
تبلیغات در اینترنت