ایجاد زیرساخت های سرمایه گذاری در 3 شهرک صنعتی لارستان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  محمدرضا پیمان فر با اشاره به تأمین آب، گاز، روشنایی، آسفالت، ساختمان نگهبانی و غیره در شهرک صنعتی 72 هکتاری بخش اوز، اظهار داشت: کار آسفالت این شهرک با 550 میلیون تومان، تأمین روشنایی با هزینه 150 میلیون تومان، ساختمان نگهبانی 90 میلیون تومان، سر درب ورودی 45 میلیون تومان، هزینه 200 میلیون تومانی خط انتقال آب و غیره انجام شده است.
  وی از فروش 13 قطعه زمین و فعالیت 4 واحد صنعتی در شهرک صنعتی اوز خبر داد و گفت: امید می رود با استقبال شهروندان بخش اوز شاهد رونق صنعتی در این شهرک باشیم.
  رئیس شرکت شهرک های صنعتی لارستان بابیان اینکه در شهرک صنعتی بیرم 200 میلیون تومان کار زیرسازی و 1.5 میلیارد تومان خط انتقال آب از شهر بیرم تا ورودی شهرک انجام شده است، تصریح کرد: ایجاد جاده دسترسی و خط انتقال آب در شهرک صنعتی بیرم در حال پیگیری است و امید می رود با رفع مشکلات موجود بتوان این پروژه ها را اجرایی کرد.
  این مسوول از اتمام شبکه گذاری داخلی با مبلغ 300 میلیون تومان در شهرک صنعتی بیرم خبر داد و افزود: شبکه داخلی برق شهرک صنعتی شهرستان خنج با هزینه 100 میلیون تومان به اتمام رسیده و 1.5 میلیارد تومان نیز صرف هزینه خط انتقال آب این شهرک شده است.
  وی با اشاره به اینکه شبکه داخلی آب شهرک صنعتی خنج با هزینه 350 میلیون تومان به اتمام رسیده است، ادامه داد: در حال حاضر مشکلی بابت استقرار صنعتگران وجود ندارد و تنها مانع موجود انتقال شبکه برق رسانی است که تا آن زمان امکان بهره گیری از کابل های عبوری برق در این شهرک فراهم است.
  پیمان فر بابیان اینکه فاصله ایستگاه برق تا شهرک صنعتی خنج نزدیک به 20 کیلومتر بوده که برای انتقال برق نیازمند بودجه 3 ...

  اخبار پیشنهادی:

  نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 1 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 13:54
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها