تبادار ، استاندار فارس شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  خنج نيوز- به گزارش، مرکز فارس ، در جلسه هیئت دولت که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد ، اسماعیل تبادار به عنوان استاندار فارس رأی اعتماد گرفت . مهندس اسماعیل تبادار ، متولد شهرستان گناوه است و استانداری بوشهر ، مدیرعاملی ...

  در جلسه امروز هیئت دولت ۷ استاندار از جمله استاندار فارس رأی اعتماد گرفتند .

  خنج نيوز- به گزارش، مرکز فارس ، در جلسه هیئت دولت که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد ، اسماعیل تبادار به عنوان استاندار فارس رأی اعتماد گرفت .

  1366204_222

  مهندس اسماعیل تبادار ، متولد شهرستان گناوه است و استانداری بوشهر ، مدیرعاملی شرکت فرودگاه‌های کشور و معاونت عمرانی استانداری فارس در سال ۸۰  برخی از سوابق اجرایی وی است .

  با رای اعتماد هیئت وزیران امروز همچنین آقایان فریدون همتی، عبدالمحمد زاهدی ، موسی خادمی، محمد مهدی مروج الشریعه، محمد احمدی و محمدعلی نجفی به ترتیب به عنوان استاندار استان های هرمزگان، قزوین، لرستان، خراسان جنوبی ، کهگیلویه و بویراحمد و البرز معرفی شدند .

  دفتر خبر خنج اعظمي

  نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 9 تاريخ : جمعه 24 شهريور 1396 ساعت: 17:42
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123