عرصه فرهنگ به صحنه مچ اندازی و وزن کشی های سیاسی تبدیل شده است

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دریافت خبر : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 13:8


عرصه فرهنگ به صحنه مچ اندازی و وزن کشی های سیاسی تبدیل شده است

نماینده لارستان، خنج و گراش تاکید کرد: سیدعباس صالحی فرزند فرهنگ است و ویژگی ها و سوابقی دارد که ما را در رای اعتماد دادن به او کمک می کند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، جمشید جعفرپور که در موافقت با وزارت سیدعباس صالحی صحبت می کرد، گفت: حدود ۴ دهه قبل ما انقلاب فرهنگی داشتیم که با نام خدا شکل گرفت و هدفش تغییر فرهنگ طاغوتی به فرهنگ اسلامی بود. امروز در بازنگری راه طی شده و نگاه به مسیر پیش رو، سوگ مندانه باید بگوییم به رغم بهای سنگینی که مردم ایران برای این انقلاب دادند، دستاوردهای ما کمتر از انتظاراتمان بود.
جعفرپور با بیان اینکه امروز قرار نیست به بیان چرایی این واقعیت تلخ بپردازیم، گفت: متاسفانه سیاست زدگی مفرط بر همه شئون فردی و اجتماعی ما حاکم شده و همچون بختک روی فرهنگ افتاده است.
این نماینده مجلس ادامه داد: برای مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیازمند فردی هستیم که فارغ از حاشیه ها و هیاهوهای سیاسی به ماموریت های این وزارت بپردازد و رسیدگی به قرآن ، کتاب، مطبوعات ، سینما، تئاتر و انواع مسئولیت های پیش روی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در دستور کار قرار دهد.
جعفرپور خاطرنشان کرد: سیدعباس صالحی فرزند فرهنگ است و ویژگی ها و سوابقی دارد که ما را در رای اعتماد دادن به او کمک می کند. سابقه حضور طولانی اش در صحنه های فرهنگ، حضور در مناصب و مراجعی که فرهنگ سازی و سیاست سازی فرهنگی می کنند، حضور در کمیسیون های شورای عالی انقلاب فرهنگی، چهار سال معاونت فرهنگی و عضو خانواده روحانیت بودن و آگاهی به مسائل اسلامی و مشورت پذیری از جمله ویژگی هایی است که در سیدعباس صالحی وجود دارد و ما را به اینکه با رای بالا او را به وزارت فرهنگ و ...

اخبار پیشنهادی:

عرصه فرهنگ به صحنه مچ اندازی و وزن کشی های سیاسی تبدیل شده است
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت: 4:25

فهرست وبلاگ