چهره مصمم شهید حججی پیام عزت و مردانگی جوانان ایرانی را به دنیا مخابره کرد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دریافت خبر : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 15:23


به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از فارس، به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی فارس، ششمین همایش فعالان فرهنگی شهرستان خنج با حضور فرمانداران، بخشداران، رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی و فعالان فرهنگی و همچنین علمای شیعه و سنی جنوب استان فارس در این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام قاسم اسلامی نسب، رئیس اداره تبلیغات اسلامی خنج در این مراسم ابتدا یاد و خاطره شهید محسن حججی را گرامی داشت و گفت: چهره مصمم و با صلابت شهید حججی پیام عزت، غیرت، مردانگی جوانان ایرانی را به سراسر دنیا مخابره کرد.
وی با بیان اینکه شهید حججی الگوی جوان ایرانی ـ انقلابی است، گفت: عزت، اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی به برکت خون های پاک شهیدان است و ما این راه را تا آخرین نفس ادامه خواهیم داد .
اسلامی نسب در ادامه با یادآوری اهداف برگزاری این همایش گفت: هدف اول این است که دوستان اسلام و انقلاب اسلامی را شادمان کنیم چون شاهدیم که دوستداران اسلام و انقلاب اسلامی اعم از شیعه واهل سنت وقتی چنین اتحاد و انسجامی را می بینند خوشحال می شوند و هدف دوم هم یأس و ناامیدی دشمنان مسلمین و انقلاب اسلامی است.
رئیس تبلیغات اسلامی خنج یادآور شد: چنین همایش هایی بیدارگر است و دشمنان از این بیداری و هوشیاری مسلمانان شیعه و سنی وحشت دارند.

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت: 4:25

فهرست وبلاگ