تکمیل قطعه اول تونل شهید باقری لامرد تا پایان سال جاری

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تکمیل قطعه اول تونل شهید باقری لامرد تا پایان سال جاری

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از آغاز عملیات تحکیم دیوارها و سقف تونل گردنه شهید باقری با استفاده از بتن الیافی در شهریورماه امسال خبر داد و گفت: پیش بینی می شود قطعه اول لامرد- خنج که تونل هم بخش از آن است، تا پایان سال جاری تکمیل شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا، باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در نشست با خبرنگاران افزود: آزادراه لامرد - پارسیان جز فهرست آزادراه های کشور قرار گرفته است و تفاهم نامه با پیمانکار منعقد شد و ابلاغ گردید و مصوبه هیات دولت برای این پروژه اخذ شد و تشکیل پرونده و قرارداد با سرمایه گذار بخش خصوصی در حال نهایی شدن است که به مقام عالی وزارت ارسال شده تا ابلاغ شود.
وی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی بر روی این پروژه نظارت خواهد کرد، ادامه داد: تجهیز کارگاه توسط سرمایه گذار انجام شده و عملیات اجرایی پروژه آغاز شده است و امیدواریم پروژه را در موعد مقرر به اتمام برسانیم.
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان درباره تونل گردنه شهید باقری اظهار کرد: اعتباری به تونل گردنه شهید باقری در دو ماهه اول سال جاری از طریق اسناد خزانه اختصاص پیدا کرده که مصالح مورد نیاز پروژه از ایتالیا خریدراری شده و از ۱۵ شهریور عملیات اجرایی آن آغاز شود و پیش بینی می شود که قطعه اول لامرد- خنج که تونل هم بخش از آن است، تا پایان سال جاری تکمیل شود.
وی با بیان اینکه تونل گردنه شهید باقری به عنوان بزرگترین تونل جنوب کشور محسوب می شود، اضافه کرد: امیدواریم تحکیم دیوارها و سقف تونل با استفاده از بتن الیافی تا پایان سال تکمیل شود و پیگیری هایی جهت تامین اعتبار تهویه و روشنایی و سایر تاسیسات جانبی تونل انجام شده است و به منظور رعایت مسایل ...

اخبار پیشنهادی:

تکمیل قطعه اول تونل شهید باقری لامرد تا پایان سال جاری
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت: 0:14

فهرست وبلاگ