کشف بیش از 12 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کشف بیش از 12 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس

به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، فرمانده انتظامی شهرستان خنج اعلام کرد:
در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی پاسگاه محمله این شهرستان 2 دستگاه کامیون کشنده ولوو را در محورهای مواصلاتی این منطقه شناسایی و متوقف کردند.
سرهنگ کرامت کریمی افزود: در بازرسی از این خودروها 43 هزار و 200 کیلوگرم برنج قاچاق که فاقد مدارک قانونی بود کشف شد.
وی، ارزش این محموله های قاچاق را افزون بر یک میلیارد و 944 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: 2 راننده این وسایل نقلیه دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شدند.
همچنین این معاونت در گزارش دیگری از قول فرمانده انتظامی شهرستان مُهر بیان کرد: ماموران انتظامی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری درمحور جم- شیراز به یک دستگاه پژو پارس شک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ غلامرضا فرمانی افزود: در بازرسی از خودرو یاد شده 936 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق و فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.
وی گفت: ارزش این محموله مکشوفه 9 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده و در ارتباط با آن یک نفر دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.
فرمانی ادامه داد: همچنین در عملیات دیگری، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محورهای اصلی در بازرسی از چهار دستگاه خودرو سبک و سنگین، 151 طاقه پارچه و 126 عدد قفل هوشمند قاچاق و فاقد مجوز گمرکی کشف کردند.
به گفته وی، ارزش کالاهای مکشوفه 650میلیون ریال ریال برآورد شده و در این زمینه چهار نفر قاچاقچی دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند و چهار دستگاه حامل این محموله های قاچاق نیز توقیف شد.
شهرستان خنج در فاصله 265 کیلومتری و شهرستان مُهر در فاصله 320 ...

اخبار پیشنهادی:

کشف بیش از 12 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت: 0:14

فهرست وبلاگ