نشست صمیمانه مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با اصحاب رسانه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نشست صمیمانه مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با اصحاب رسانه

مراسم تجلیل از خبرنگاران لارستان، گراش، خنج، لامرد، مهر،بیرم، اشکنان با حضور مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان و معاونین ، در سالن جلسات شهید سرور زاده این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمد رضا باقری فرد مدیر کل اداره راه و شهرسازی لارستان ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار و تاکید براین مهم که خبرنگار همواره باید در جهت تنویر افکار عمومی گام بردارد و به پویایی فکر و اندیشه در جامعه کمک کند خاطر نشان کرد:باید نیکوکاران و خیر اندیشان منطقه به سوی مشارکت در امر تجهیز راه ها سوق داده شوند.
در بخش دیگر این جلسه ، مدیرکل راه و شهرسازی لارستان به پاسخ ، سوالات هریک از خبرنگاران مختلف منطقه پرداخت و روند پیشرفت هر یک از آنها از را تشریح کرد .
وی با تاکید بر ساخت و ساز راههای ارتباطی و توجه به این مهم که ساخت راههای ایمن در رابطه ی مستقیم با سلامت و حفظ جان افراد است ، به برخی از پروژه های در حال انجام در بخش لامرد اشاره کرده و ادامه داد:" تکمیل قطعه اول لامرد – خنج تا سال جاری، که پیش بینی می شود این محور تا پایان سال جاری تکمیل شود. "
وی افزود:" آزاد راه لامرد- پارسیان طی تفاهم نامه ای که با پیمانکارمنعقد شده ، مراحل اجرایی این قرارداد هم اکنون توسط سرمایه گذار خصوصی در حال انجام است ."
باقری فرد در رابطه با تونل شهید باقری که یکی از بزرگترین تونل های جنوب کشور محسوب می گردد و اعتباری که به این طرح تخصیص داده شده تصریح کرد:" اعتبار این پروژه در دو ماه اول سال جاری از طریق اسناد خزانه انجام شده و حفاری در این تونل به اتمام رسیده و طبق تعهدات پیمانکار از 15 شهریور ماه ...

اخبار پیشنهادی:

نشست صمیمانه مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با اصحاب رسانه
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت: 0:14

فهرست وبلاگ