صالحی در مجلس رأی خوبی می آورد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

صالحی در مجلس رأی خوبی می آورد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است به دلیل سابقه روشن فرهنگی و اجرایی سید عباس صالحی وی احتمالا در مجلس رأی خوبی می آورد.
جمشید جعفرپوربا اشاره به دیدارهای پارلمانی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم با نمایندگان کمیسیون ها گفت: سیدعباس صالحی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی در کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون تخصصی، برنامه ها و اقدامات خود را اعلام و اولویت ها و اهدافی که در صورت کسب رای اعتماد دارند را مشخص کردند.
نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون نیز دیدگاه ها، نظرات و تجارب خود را مطرح کردند؛ با توجه به اینکه عباس صالحی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی فردی با سابقه روشن فرهنگی و سابقه اجرایی در این زمینه است، به نظر می رسد بتواند در صحن رأی خوبی را بیاورد.
وی با اشاره به نظر کمیسیون فرهنگی در مورد وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: اعضای کمیسیون فرهنگی که در جلسه با وزیر پیشنهادی حضور داشتند نسبت به ایشان رویکرد مثبت داشتند؛ صالحی در بحث های هویت فرهنگی، اقدامات، فعالیت ها و صنایع فرهنگی ایده های خوبی داشتند.
این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به محورها و برنامه هایی که وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرده خاطر نشان کرد: سیدعباس صالحی در کارها سه هدف گذاشته بود و متناظر با این سه هدف ناظر به بحث هویت ، بحث اقتصاد هنر و صنایع و بحث آداب، رسوم، سنت و ... بود که راجع به هرکدام برخی اولویت ها و اقدامات را استخراج کرده بود.
جعفرپور با بیان اینکه وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی مجموعا 47 اقدام را در نظر گرفته گفت: اگر ایشان بتواند این اقدامات را انجام ...

اخبار پیشنهادی:

صالحی در مجلس رأی خوبی می آورد
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 22 تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1396 ساعت: 12:15

فهرست وبلاگ